Oran Çilingir | Kilit Değişimi

Oran Mahallesinde Çilingir ve Anahtarcı hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında Kapı Açma, Kilit Değişimi gibi hizmetleri de firmamızdan alabilir ve kapınıza en uygun kilit sistemini seçmenizde yardımcı olabiliriz. Servisimizi 7/24 yaparak ihtiyaç duyabileceğiniz her an bizi arayabilir ve çok kısa bir sürede kapınızı açabiliyoruz.

Oran Çilingir

Oran Çilingir Çankaya

Kilit değişimi hizmetini müşterilerimiz genelde aşağıda yer alan maddelerdeki problemlerden dolayı istemekte ve biz bu hizmeti müşteri memnuniyetini arttırmak adına 7/24 yapabilmekteyiz. Özel servis araçlarımızda birçok ürün mevcut olup istediğiniz saatte bize ulaşarak çözüm yollarımızdan faydalanabilirsiniz.

 • Yeni bir eve taşınıldığı zaman genelde bu hizmeti müşterilerimiz isteyebilmektedir. Kendini daha güvenli hissetmek adına mevcut kilitleri söküp yeni kilitler takmaktadırlar.
 • Çilingir hizmetine ihtiyaç duyulduğu durumlarda ve genelde kilitli kapılar için bazen kilit kırılmadan kapı açılamamaktadır. Bu durumlar için kilit değişimi yapılabilmektedir. Kapınıza en uygun kilidi size önererek güven içinde kalabilirsiniz.
 • Mevcut kilidiniz arızalandığı zamanda yeni kilit almak zorunda kalabilmektesiniz. Size her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Anahtarınızı Mı Kaybettiniz Heme Bizi Arayınız…

Anahtarınızı kaybetme durumunda yaptığımız işlemleri aşağıda sıraladık. Maddi olarak sizlere en uygun gelecek şekilde hizmet vermeyi hedefledik.Kapı açma işlemi gerektiren durumlar ve çözümleri aşağıda sıralanmıştır.

 • Anahtarınızı kaybetme durumunda ilk önce kapınızın çekili mi yoksa kilitlimi olduğuna bakmaktayız. Eğer kapınız çekili ise işlem sürede 5 dakikadır fakat kapınızın modeli ve kilit yapısına göre bu işlem değişebilmektedir. Bu işlem için çilingir hizmetinin yanında kapı açıldığında yedek anahtarınız yok ise kilidiniz kırılarak yada yerinden sökülerek yeni kilit takmakta ve tabi masrafı biraz artmaktadır.
 • Anahtarınızı kaybettiniz fakat kapınız kilitli ise özel cihazlar ile belli kilit sistemleri kilidinize zarar vermeden açılabilir. Aksi takdirde kilidinizi kırmak zorunda kalabilmekteyiz ve yerine yeni kilit takarak sorununuza çözüm olmaktayız.
 • Anahtarınızı evin içinde unutmanız durumunda sadece kapı açılarak işlem bitmiş olmaktadır. Bu işlem çok kısa bir sürede olur.
 • Oran Çilingir hizmetinin yanında malzeme satışı ve anahtar çoğaltma gibi işlemlerde yapmaktayız. Güvenliğin bu kadar önemli olduğu durumlarda alacağınız kilit modelini ve kapınızın modelini uzman kişilere göstererek size ne uygun kilidi vermesini isteyebilirsiniz.

Yukarıda yazdığım durumlar insanların hergün başına gelebilecek ve çözümü basit işlemlerdir. Çilingir Hizmeti ne kadar basit görünsede işinde uzmanlaşmak uzun yıllar almaktadır. Biz 30 yılı aşkın süredir bu sektörde yer alarak işinde uzman bir ekip oluşturduk.

Oran Çilingir Hizmeti vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve evinin, arabasının, işyerinin ve kasasının anahtarını yaptırırken hiçbir şüphe duymaması için Ankara Anahtarcılar, Kilitçiler ve Çilingirler Odasının 0300 Numaralı Üyesidir.

Oran Çilingir Servisi Dışında Verdiğimiz Hizmetler

Firma olarak uzun yılların verdiği deneyimle sizlere birçok konuda yardımcı olabilmekteyiz. Yaptığımız işler ne kadar basit görünsede yapılan herhangi bir yanlış daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.Aşağıda yer verdiğimiz hizmetleri kendi bünyemizle özel cihazlarla yapmaktayız.

 • Kaybolan oto anahtarlarınız için kayıp anahtar yerine size yenisini verebilmekteyiz. Bunun için özel bilgisayar ve cihazlarla arabanın yanında sisteme girip kayıp kontak anahtarınızın yerine yenisini yapmaktayız. Bu işlem kopya oto anahtar çıkartmaktan daha maliyetli olmaktadır.
 • Oto kumandanızın yedeğini de yapabilmekteyiz. Bu işlem için bizi aramanız yeterli olacaktır. Özel servis araçlarımızla yanınıza gelip kontak anahtarınızın yedeğini oluşturabilmekteyiz.
 • Kasa Çilingiri hizmetini uzun yıllardır vermekte olup her marka ve model kasanızın kilidini açarak sizlere yeni anahtar yapabilmekteyiz. Kasanızı açtıracağınız kişilere dikkat etmenizi öneririz. Yeri belli olan firmalarla çalışırsanız ilerde doğabilcek sorunlara karşı servis hizmeti verebilir.
 • Firmamız Kale Kilit ve Mul-t-lock gibi büyük firmaların bayisidir. Bu yüzden hem fiyat hemde teknik destek olarak size ne iyi şekilde hizmet vermektedir.
 • Oto Çilingir hizmetini uzun yıllardır vermenin özgüveniyle her marka ve model aracınızın kapısını çok kısa bir sürede açabilmekteyiz. Özel servis araçlarımız Ankara’nın her bölgesine hizmet vermektedir.
 • Mevcut Oto Kumandalarınızın pil ve kap değişiminide Oran Çilingir’den yaptırabilirsiniz.
 • Kontak Tamiri yapan firmamız arızlaı kontaklarınızı tamir edebilmekte yada yerine yeni kontak takabilmektedir. Kontak içinde kırılan oto anahtarınızı yerinden çıkartarak kopyalamaktayız.
 • Hidrolik Kapı Yaylarınız için teknik destek ve servis hizmetimiz bulunmaktadır. Sezonluk olarak belli periyotlarla ayarı yapılmaz ise ilerde arızalanma durumuna düşebilmektedir. Yazlık ve Kışlık olmak üzere 2 ayarı vardır ve bunlar 6 ayda bir değiştirilmezse sesli çalışmaya yada kapınızın sert kapanmasına yol açabilmektedir.

Yukarıda yer alan tüm hizmetleri firma olarak kendi bünyemizde vermekteyiz. Herhangi bir problemde bizi arayarak bilgi alabilir ve sizi isteğiniz doğrultusunda yönlendirebiliriz. Size en uygun ve en kaliteli ürünü sunmak için yanınızdayız.

Çankaya Çlingir
İncek Çilingir
Ostim Oto Anahtar
Kızılay Çilingir
Beştepe Çilingir
Bahçelievler Çilingir

Call Now Button
×