Ankara Kasa Çilingir Servisi

Ankara Kasa Çilingir Servisimiz her marka ve model kasalarınızla ilgili tüm porblemleriniz için yanınızdadır. Uzun yıllar bu sektörde yer almanın verdiği özgüven ve iş hacmiyle kendini her geçen gün geliştirerek işinde uzman bir kadroya sahip olmuştur. Güvenliğin en üst seviyede olduğu kasalarınızı doğru ve işinde uzman bir firmaya emanet etmeniz her zaman sizin faydanıza olacaktır. Müşteri memnuniyetini arttırmak adını firmamız çalışma sistemini 7/24 yaparak ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızdadır.

Kasa Çilingir

Kasa Açma uygulamasını firmamız özel cihazlar ve profesyonel kadrosuyla beraber en hızlı ve kasanıza zarar vermeden yapabilmektedir. Aşağıdaki durumlarda sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

 • Kasalarınızın anahtarını kaybetme durumunda kasanızın özel cihazla açarak sizlere anahtarının kopyasını çıkarmaktayız.
 • Kasanızın anahtarını kaybetme durumunda da aynı işlem yapılmaktadır. Kasa anahtarınızı kopyalamak için kilit sistemini görmemiz gerekmektedir.
 • Kasanızın kilit sistemi bozulduğu zaman yeni kilit sistemiyle beraber anahtarınızda değişmiş bulunmaktadır.
 • En hızlı işlem yedek kasa anahtarınızı kaybettiğiniz zaman olabilmektedir. Mevcut anahtarı kopyalamak çok kısa bir sürede yaılabilmektedir.

Yukarıda yazdığım durumlar insanların hergün başına gelebilecek ve çözümü basit işlemlerdir. Kasa Çilingir Hizmeti ne kadar basit görünsede işinde uzmanlaşmak uzun yıllar almaktadır. Biz 30 yılı aşkın süredir bu sektörde yer alarak işinde uzman bir ekip oluşturduk.

Ankara Kasa Çilingir Hizmeti vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve evinin, arabasının, işyerinin ve kasasının anahtarını yaptırırken hiçbir şüphe duymaması için Ankara Anahtarcılar, Kilitçiler ve Çilingirler Odasının 0300 Numaralı Üyesidir.

Ankara Kasa Çilingir Servisi Dışında Verdiğimiz Hizmetler

Firma olarak uzun yılların verdiği deneyimle sizlere birçok konuda yardımcı olabilmekteyiz. Yaptığımız işler ne kadar basit görünsede yapılan herhangi bir yanlış daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.Aşağıda yer verdiğimiz hizmetleri kendi bünyemizle özel cihazlarla yapmaktayız.

 • Oto anahtarınız kayboluğunda yapılacak tek işlem bizi aramanızdır. Ekibimiz nerede olursanız olun size ulaşarak bulunduğunuz yerde yada firmamıza gelerek sorununuzu çözmektedir. Özel cihazlarla aracınızın başında yeni anahtarınızı oluşturarak size teslim edebilmekteyiz.
 • Oto Kumandanızı aracınızda unutma durumda da aracınıza zarar vermek istemiyorsanız bizi aramanız en iyi çözüm olacaktır.
 • Oto Kumandanız aracınıza yakın yerlerde işlem yapıyorsa bu genellikle pilindeki zayıflama yüzünden olabilmektedir. Bu durumda eliniz yatkın ise kendinizde mevcut pilin satın alarak değiştirebilirsiniz.
 • Oto Anahtarınız sıvı ile temas ettiğinde kesinlikle sökülüp temizlenmesi gerekmektedir. İlerde oksitlenme yaparak çalışmaz hale gelebilir.
 • Araç Kumandanızın yedeği için işinde uzman bir firmaya giderek mevcut anahtarınızı kopyalatabilirsiniz. İşlem süresi aracın marka ve modeline bağlı olarak değişmektedir. İşlemi yaptırmadan önce fiyat almanızı öneririz.
 • Araç Anahtarınız kontakta kırılma durumun da işinde uzman birilerini çağırmanızı öneririz. Aksi takdirde daha büyük zararlara yol açabilirsiniz.
 • Çilingir Hizmeti verebilmekteyiz. Ev ve İşyeri kapılarınız için 7/24 Çilingir servisimiz vardır.
 • Akıllı Kilit Sistemler Montaj ve Bakım hizmetinizde firmamızdan alabilirsiniz.
 • Hidrolik Kapı Yaylarınız için teknik destek ve servis hizmetimiz bulunmaktadır. Sezonluk olarak belli periyotlarla ayarı yapılmaz ise ilerde arızalanma durumuna düşebilmektedir. Yazlık ve Kışlık olmak üzere 2 ayarı vardır ve bunlar 6 ayda bir değiştirilmezse sesli çalışmaya yada kapınızın sert kapanmasına yol açabilmektedir.

Yukarıda yer alan tüm hizmetleri firma olarak kendi bünyemizde vermekteyiz. Herhangi bir problemde bizi arayarak bilgi alabilir ve sizi isteğiniz doğrultusunda yönlendirebiliriz. Size en uygun ve en kaliteli ürünü sunmak için yanınızdayız.

Çankaya Çlingir
İncek Çilingir
Ostim Oto Anahtar
Esat Çilingir
Kızılay Çilingir
Beştepe Çilingir
Bahçelievler Çilingir

Call Now Button
×